Filtre:
MCCM
Elimina toate
Produse pe pagina:
1-8 din 8 produse
-50%
Crema de masaj pentru remodelare corporala - Season - 1000 ml - MCCM
40500 LEI
( -202-50 LEI )
50( -202-50 LEI )
LEI 202
Pret/100ml: 20.25 LEI
-40%
Crema de corp cu Colagen pentru Vergeturi si Celulita - 200 ml - MCCM
32900 LEI
( -13000 LEI )
00( -13000 LEI )
LEI 199
Pret/100ml: 99.5 LEI
-43%
Crema de corp anticelulitica cu Hialuronidaza - 200 ml - MCCM
32900 LEI
( -14000 LEI )
00( -14000 LEI )
LEI 189
Pret/100ml: 94.5 LEI
-42%
Ulei de masaj - Active Oil - 500 ml - MCCM
23900 LEI
( -10000 LEI )
00( -10000 LEI )
LEI 139
Pret/100ml: 27.8 LEI
-34%
Crema Fosfatidilcolina pentru Vergeturi si Celulita - 200 ml - MCCM
36200 LEI
( -12300 LEI )
00( -12300 LEI )
LEI 239
Pret/100ml: 119.5 LEI
-30%
Crema anticelulitica Temple - 200 ml - MCCM
34900 LEI
( -10400 LEI )
00( -10400 LEI )
LEI 245
Pret/100ml: 122.5 LEI
-36%
Lotiune de corp exfolianta - Kera Balance - 200 ml - MCCM
26500 LEI
( -9600 LEI )
00( -9600 LEI )
LEI 169
Pret/100ml: 84.5 LEI
-34%
Crema de corp exfolianta - Bamboo Mechanic - 200 ml - MCCM
36200 LEI
( -123-8 LEI )
92( -123-8 LEI )
LEI 238
Pret/100ml: 119.46 LEI
Produse pe pagina:
1-8 din 8 produse
Cremele si uleiurile de masaj sunt produse dedicate relaxarii si ingrijirii pielii, contribuind la detensionarea musculaturii si imbunatatirea circulatiei. Texturile lor permit o alunecare usoara pe piele, oferind in acelasi timp hidratare si confort. Acestea pot avea efect calmant, revitalizant sau tonifiant, in functie de ingredientele active.
Uleiurile esentiale completeaza experienta masajului prin proprietatile lor aromaterapeutice si benefice pentru piele si stare de bine. Ele pot ajuta la relaxare, energizare sau echilibrare, fiind utilizate atat in ritualuri de ingrijire, cat si pentru sustinerea unei stari generale de confort. Combinate corect, aceste produse transforma masajul intr-un moment complet de relaxare si regenerare.
