-37%
Crema hidratanta pentru fata cu protectie solara SPF 50 - 50 ml - MCCM
20500 LEI
( -7600 LEI )
00( -7600 LEI )
LEI 129
Pret/100ml: 258 LEI
-40%
Crema BB cu acid hialuronic si protectie solara SPF 15 - mediu - 30 ml - Solanie
10900 LEI
( -4400 LEI )
00( -4400 LEI )
LEI 65
Pret/1ml: 2.17 LEI
-38%
Crema de protectie solara pentru fata si corp SPF 30 - 50 ml - Solanie
7900 LEI
( -3000 LEI )
00( -3000 LEI )
LEI 49
Pret/100ml: 98 LEI
-36%
Crema de protectie solara pentru fata si corp SPF 30 - 125 ml - Solanie
13900 LEI
( -5000 LEI )
00( -5000 LEI )
LEI 89
Pret/100ml: 71.2 LEI
-39%
Crema de protectie solara pentru fata si corp SPF 50 - 125 ml - Solanie
12200 LEI
( -4700 LEI )
00( -4700 LEI )
LEI 75
Pret/100ml: 60 LEI
-35%
Crema de zi coloranta pentru fata cu protectie solara SPF 50 - Dark - 50 ml - MCCM
23900 LEI
( -83-49 LEI )
51( -83-49 LEI )
LEI 155
Pret/100ml: 311.02 LEI
-38%
Crema cu protectie solara pentru fata SPF 50 - 50 ml - Dr Spiller
25500 LEI
( -9600 LEI )
00( -9600 LEI )
LEI 159
Pret/100ml: 318 LEI
-37%
Crema hidratanta pentru fata cu protectie solara SPF 30 - 30 ml - Solanie
10900 LEI
( -4000 LEI )
00( -4000 LEI )
LEI 69
Pret/1ml: 2.3 LEI
-37%
Emulsie hidratanta Anti Aging cu SPF 30 - 150 ml - Dr Spiller
26900 LEI
( -10000 LEI )
00( -10000 LEI )
LEI 169
Pret/100ml: 112.67 LEI
-42%
Ser cu protectie solara SPF 30 - 50 ml - Dr Spiller
29200 LEI
( -12300 LEI )
00( -12300 LEI )
LEI 169
Pret/100ml: 338 LEI
-33%
Crema antirid cu SPF 50 (Oil Free) - 50 ml - Skinderma
17200 LEI
( -5700 LEI )
00( -5700 LEI )
LEI 115
Pret/100ml: 230 LEI
-50%
Crema antirid cu SPF 50 - 50 ml - Skinderma
18900 LEI
( -94-50 LEI )
50( -94-50 LEI )
LEI 94
Pret/100ml: 189 LEI
-38%
Spray After Sun cu Acid Hialuronic pentru hidratare maxima - 100 ml - Dr Spiller
36500 LEI
( -14000 LEI )
00( -14000 LEI )
LEI 225
Pret/100ml: 225 LEI
-36%
Lotiune de corp hidratanta After Sun - 200 ml - Dr Spiller
17900 LEI
( -6400 LEI )
00( -6400 LEI )
LEI 115
Pret/100ml: 57.5 LEI
PRET SPECIAL
Ser Antiaging cu filtru UV - AP Serum - 30 ml - Methode Brigitte Kettner
29900 LEI
50LEI 149
Pret/1ml: 4.98 LEI
-37%
Emulsie hidratanta Anti Aging cu SPF 20 - 150 ml - Dr Spiller
26900 LEI
( -10000 LEI )
00( -10000 LEI )
LEI 169
Pret/100ml: 112.67 LEI
Cremele cu protectie solara (SPF) sunt esentiale pentru mentinerea sanatatii pielii si prevenirea imbatranirii premature. Expunerea zilnica la radiatiile UV poate provoca pete pigmentare, deshidratare, pierderea elasticitatii si, in timp, afectiuni mai grave ale pielii. Utilizarea unui produs cu SPF protejeaza tenul si corpul impotriva acestor efecte nocive, mentinand pielea uniforma si sanatoasa. Formulele moderne au texturi usoare, se absorb rapid si pot fi integrate cu usurinta in rutina zilnica de ingrijire.
Produsele after sun completeaza ingrijirea pielii dupa expunerea la soare, avand rol calmant, hidratant si regenerant. Acestea reduc senzatia de disconfort, ajuta la refacerea barierei pielii si previn descuamarea. Folosite corect, contribuie la mentinerea unui bronz uniform si la pastrarea pielii cat mai sanatoase dupa expunerea la soare.
