Crema antirid intens restructuranta Celltresor Light - 200 ml - Dr Spiller
00
LEI 1350
LEI 1350
Pret/100ml: 675 LEI
PRET SPECIAL
Crema Antiaging cu Microalge si Peptide - Matricare - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
44900 LEI
00LEI 359
Pret/100ml: 718 LEI
Crema Pre Peel Forte cu Acid Salicilic pentru Ten Gras, Acneic - 30 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 309
LEI 309
Pret/1ml: 10.3 LEI
Crema depigmentanta Iluminatoare - AP Effect - 30 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 189
LEI 189
Pret/1ml: 6.3 LEI
Ser Antiaging cu filtru UV - AP Serum - 30 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 299
LEI 299
Pret/1ml: 9.97 LEI
Crema cu AHA pentru Reinnoire Celulara - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 209
LEI 209
Pret/100ml: 418 LEI
Crema Regeneranta ToNight - Bakuchiol Glow - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 409
LEI 409
Pret/100ml: 818 LEI
Crema intensiv hidratanta cu Konnyaku - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 165
LEI 165
Pret/100ml: 330 LEI
Crema Protectoare si Regeneratoare cu filtru UV - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 295
LEI 295
Pret/100ml: 590 LEI
