-21%
Crema Regeneranta cu Exozomi din Trandafir Damasc pentru Ten normal, mixt - 50 ml -Solanie
20900 LEI
( -4400 LEI )
00( -4400 LEI )
LEI 165
Pret/100ml: 330 LEI
-21%
Crema Regeneranta cu Exozomi din Trandafir Damasc pentru Ten Uscat 50 ml - Solanie
20900 LEI
( -4400 LEI )
00( -4400 LEI )
LEI 165
Pret/100ml: 330 LEI
Masca alginata antirid cu Efect de Lifting - pentru 9 tratamente - 90 g - Solanie
00
LEI 175
LEI 175
Pret/100g: 194.44 LEI
