-24%
Crema de zi lifting cu vitamina A si Acid Hialuronic Light - 50 ml - Dr Spiller
28200 LEI
( -6700 LEI )
00( -6700 LEI )
LEI 215
Pret/100ml: 430 LEI
Gel Hydro Booster cu Acid Hialuronic pentru amestec de uleiuri esentiale - Aroma Sense - 300 ml - Solanie
00
LEI 65
LEI 65
Pret/100ml: 21.67 LEI
Crema calmanta cu Azulena pentru ten sensibil si cuperozic Light - 50 ml - Dr Spiller
00
LEI 175
LEI 175
Pret/100ml: 350 LEI
Crema speciala de noapte pentru ten lipsit de elasticitate si ridat - 50 ml - Dr Spiller
00
LEI 185
LEI 185
Pret/100ml: 370 LEI
Crema de zi Propolis pentru ten gras predispus la cosuri si acnee - 200 ml - Dr Spiller
00
LEI 355
LEI 355
Pret/100ml: 177.5 LEI
-23%
Crema activanta Peptide-In Booster Ceramid 24 - 50 ml - Solanie
28500 LEI
( -6600 LEI )
00( -6600 LEI )
LEI 219
Pret/100ml: 438 LEI
-43%
Crema de noapte Cellular antirid - 50 ml - Dr Spiller
33200 LEI
( -14300 LEI )
00( -14300 LEI )
LEI 189
Pret/100ml: 378 LEI
