Lotiune tonica Clarifying si Vitalizing - 500 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 259
LEI 259
Pret/100ml: 51.8 LEI
Lotiune tonica Revigoranta - Aqua Pure - 500 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 295
LEI 295
Pret/100ml: 59 LEI
Exfoliant Vitalizant cu Argila Vulcanica - Terra Vita - 150 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 159
LEI 159
Pret/100ml: 106 LEI
Elixirul de Tinerete - Skin Splash - pentru fata, gat si decolteu - 100 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 152
LEI 152
Pret/100ml: 152 LEI
Crema Regeneratoare si Protectoare - Zinc Repair - 15 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 109
LEI 109
Pret/1ml: 7.27 LEI
Crema Intens Hidratanta si Revitalizanta - Aqua Pure - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 175
LEI 175
Pret/100ml: 350 LEI
Crema intens Purificatoare cu Acid Salicilic pentru ten gras si acneic - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 139
LEI 139
Pret/100ml: 278 LEI
Crema purificatoare pentru ten gras - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 165
LEI 165
Pret/100ml: 330 LEI
Crema intens hidratanta cu efect de Lifting - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 242
LEI 242
Pret/100ml: 484 LEI
Crema de Protectie Solara SPF 50 - Ectosun - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 215
LEI 215
Pret/100ml: 430 LEI
Crema Fermitate Sublima - Gat si Decolteu - 50 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 152
LEI 152
Pret/100ml: 304 LEI
Crema Fermitate Sublima - Gat si Decolteu - 175 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 302
LEI 302
Pret/100ml: 172.57 LEI
Crema intens hidratanta cu efect de Lifting - 100 ml - Methode Brigitte Kettner
00
LEI 405
LEI 405
Pret/100ml: 405 LEI
