Filtre:
Dr. Spiller
Elimina toate
-50%
Crema pentru masaj - 1000 ml - Dr Spiller
36900 LEI
( -184-50 LEI )
50( -184-50 LEI )
LEI 184
Pret/100ml: 18.45 LEI
-35%
Spray Regenerant cu Acid Hialuronic - Cool Down - 100 ml - Dr Spiller
30200 LEI
( -10700 LEI )
00( -10700 LEI )
LEI 195
Pret/100ml: 195 LEI
-34%
Gel Anticelulitic - 500 ml - Dr Spiller
45900 LEI
( -15700 LEI )
00( -15700 LEI )
LEI 302
Pret/100ml: 60.4 LEI
PRET SPECIAL
Lotiune Anticelulitica cu efect de Drenaj - 500 ml - Dr Spiller
35900 LEI
00LEI 219
Pret/100ml: 43.8 LEI
PRET SPECIAL
Sampon Restructurant cu Colagen - 250 ml - Dr Spiller
11500 LEI
00LEI 69
Pret/100ml: 27.6 LEI
-34%
Crema de maini Anti Aging Rahima - 75 ml - Dr Spiller
11900 LEI
( -4000 LEI )
00( -4000 LEI )
LEI 79
Pret/100ml: 105.33 LEI
-38%
Unt de corp Regenerant Rahima - 250 ml - Dr Spiller
21900 LEI
( -8400 LEI )
00( -8400 LEI )
LEI 135
Pret/100ml: 54 LEI
-37%
Lotiune Anticelulitica cu efect de Drenaj - 250 ml - Dr Spiller
21900 LEI
( -8000 LEI )
00( -8000 LEI )
LEI 139
Pret/100ml: 55.6 LEI
PRET SPECIAL
Ulei de masaj Tonifiant cu Vitamine - 500 ml - Dr Spiller
26200 LEI
00LEI 169
Pret/100ml: 33.8 LEI
-42%
Ulei de corp Fermizant Rahima - 100 ml - Dr Spiller
21500 LEI
( -9000 LEI )
00( -9000 LEI )
LEI 125
Pret/100ml: 125 LEI
PRET SPECIAL
Gel Cellular Tonifiant antirid - 50 ml - Dr Spiller
28900 LEI
00LEI 175
Pret/100ml: 350 LEI
PRET SPECIAL
Lapte de dus Revitalizant si Hidratant Rahima - 200 ml - Dr Spiller
14900 LEI
00LEI 105
Pret/100ml: 52.5 LEI
PRET SPECIAL
Ulei de masaj Nutritiv Body Release - 500 ml - Dr Spiller
30500 LEI
00LEI 189
Pret/100ml: 37.8 LEI
Cremele si uleiurile de masaj sunt produse dedicate relaxarii si ingrijirii pielii, contribuind la detensionarea musculaturii si imbunatatirea circulatiei. Texturile lor permit o alunecare usoara pe piele, oferind in acelasi timp hidratare si confort. Acestea pot avea efect calmant, revitalizant sau tonifiant, in functie de ingredientele active.
Uleiurile esentiale completeaza experienta masajului prin proprietatile lor aromaterapeutice si benefice pentru piele si stare de bine. Ele pot ajuta la relaxare, energizare sau echilibrare, fiind utilizate atat in ritualuri de ingrijire, cat si pentru sustinerea unei stari generale de confort. Combinate corect, aceste produse transforma masajul intr-un moment complet de relaxare si regenerare.
