-36%
Crema masaj intens hidratanta cu Struguri - Hialuron si complex TO - 100 ml - Solanie
20200 LEI
( -7300 LEI )
00( -7300 LEI )
LEI 129
Pret/100ml: 129 LEI
-34%
Gel Anticelulitic - 500 ml - Dr Spiller
45900 LEI
( -15700 LEI )
00( -15700 LEI )
LEI 302
Pret/100ml: 60.4 LEI
PRET SPECIAL
Lotiune Anticelulitica cu efect de Drenaj - 500 ml - Dr Spiller
35900 LEI
00LEI 219
Pret/100ml: 43.8 LEI
-40%
Crema de corp cu Colagen pentru Vergeturi si Celulita - 200 ml - MCCM
32900 LEI
( -13000 LEI )
00( -13000 LEI )
LEI 199
Pret/100ml: 99.5 LEI
-36%
Ulei de Avocado - Aroma Sense - 50 ml - Solanie
6900 LEI
( -25-9 LEI )
91( -25-9 LEI )
LEI 43
Pret/100ml: 87.82 LEI
PRET SPECIAL
Sampon Restructurant cu Colagen - 250 ml - Dr Spiller
11500 LEI
00LEI 69
Pret/100ml: 27.6 LEI
-33%
Amestec de uleiuri de baza pentru ten uscat si seboreic - Aroma Sense - 50 ml - Solanie
8200 LEI
( -2700 LEI )
00( -2700 LEI )
LEI 55
Pret/100ml: 110 LEI
-43%
Crema de corp anticelulitica cu Hialuronidaza - 200 ml - MCCM
32900 LEI
( -14000 LEI )
00( -14000 LEI )
LEI 189
Pret/100ml: 94.5 LEI
-34%
Crema de maini Anti Aging Rahima - 75 ml - Dr Spiller
11900 LEI
( -4000 LEI )
00( -4000 LEI )
LEI 79
Pret/100ml: 105.33 LEI
-33%
Ulei de Samburi de caise - Aroma Sense - 50 ml - Solanie
6900 LEI
( -22-56 LEI )
44( -22-56 LEI )
LEI 46
Pret/100ml: 92.88 LEI
-42%
Ulei de masaj - Active Oil - 500 ml - MCCM
23900 LEI
( -10000 LEI )
00( -10000 LEI )
LEI 139
Pret/100ml: 27.8 LEI
-38%
Unt de corp Regenerant Rahima - 250 ml - Dr Spiller
21900 LEI
( -8400 LEI )
00( -8400 LEI )
LEI 135
Pret/100ml: 54 LEI
-24%
Ulei de Jojoba - Aroma Sense - 50 ml - Solanie
9900 LEI
( -23-37 LEI )
63( -23-37 LEI )
LEI 75
Pret/100ml: 151.26 LEI
-34%
Crema Fosfatidilcolina pentru Vergeturi si Celulita - 200 ml - MCCM
36200 LEI
( -12300 LEI )
00( -12300 LEI )
LEI 239
Pret/100ml: 119.5 LEI
-37%
Lotiune Anticelulitica cu efect de Drenaj - 250 ml - Dr Spiller
21900 LEI
( -8000 LEI )
00( -8000 LEI )
LEI 139
Pret/100ml: 55.6 LEI
Cremele si uleiurile de masaj sunt produse dedicate relaxarii si ingrijirii pielii, contribuind la detensionarea musculaturii si imbunatatirea circulatiei. Texturile lor permit o alunecare usoara pe piele, oferind in acelasi timp hidratare si confort. Acestea pot avea efect calmant, revitalizant sau tonifiant, in functie de ingredientele active.
Uleiurile esentiale completeaza experienta masajului prin proprietatile lor aromaterapeutice si benefice pentru piele si stare de bine. Ele pot ajuta la relaxare, energizare sau echilibrare, fiind utilizate atat in ritualuri de ingrijire, cat si pentru sustinerea unei stari generale de confort. Combinate corect, aceste produse transforma masajul intr-un moment complet de relaxare si regenerare.
